MULTISPLIT UDEDEL CU-4Z80TBE
MULTISPLIT UDEDEL CU-4Z80TBE
Description
Specifikationer
Energiklasse
A++ / A++
Produkt
Varmepumpe
Varedata
Vare nr
EAN nr
UNSPSC
Mærke
Panasonic
Salgsforpakning
1/1 STK
Leverandørens varenr
CU-4Z80TBE
Beskrivelse
Panasonic Free multi-system split udedel CU-4Z80TBE 4-port.
Kapacitet: 4,5 til 13,6kW
Varmekapacitet nominel (min. – maks.): 9,4kW (4,20-10,60)
Kølekapacitet nominel (min – maks.): 8,0kW (3,00-9,20)